Villa Green garden Agia Napa

Agia Napa
Garden * Agia Napa
9.6 Voortreffelijk
8 beoordelingen

Villa Green garden Agia Napa

Isaak Kai Solomou 6 House 25, Agia Napa, Cyprus Kaart weergeven
Als je verblijft in Villa Green garden Agia Napa, kun je gemakkelijk de Liefdesbrug bereiken, die op circa 3 km afstand ligt. Deze villa verwacht gasten op een terras met een zwembad.
Het Gemeentelijk Museum THALASSA is op 25 minuten wandelafstand gesitueerd. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan het Strand van Grecian Bay, gelegen op ongeveer 2 km afstand.
De villa heeft een ingerichte keuken met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven op het terrein. Orange Grove Restaurant met Mediterrane gerechten bevindt zich een paar momenten van de woning. De luchthaven Larnaca ligt op 60 km afstand, terwijl het Tefkrou Anthia - Isaak kai Solomou 2 busstation op afstand van maar 650 meter van de 1-slaapkamer Villa Green garden is.
+ Meer - Minder
Hoofdvoorzieningen
  • Wi-Fi
  • Zwembad
  • Airconditioning
  • Geen dieren toegestaan
  • + Meer

Kaart

Toeristische attracties in

Agia Napa
Bezienswaardigheden
  • Agia Napa Monastery - 1,6 km
  • Waterworld - 211 km
  • Vathia Gonia - 500 km
  • Skeleton rider - 528 km
  • Pernera Beach - 540 km
  • Stathis Shopping center - 828 km
  • Love stone - 845 km
  • National History Museum Of Ayia Napa - 877 km
  • Stadhuis van Ayia Napa - 890 km
  • Napa Shoping Center - 899 km
Luchthavens
  • Larnaca Luchthaven - 56 km

Kamers en beschikbaarheid

Even wachten, we zijn beschikbare kamers voor u aan het controleren.
Faciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • Kluisje
  • Huisdieren zijn niet toegestaan
  • Beveiliging
  • Open haard
  • Rookdetectors
  • Brandblussers

Eten

  • Elektrische waterkoker
  • Keukengerei
  • Buiten eethoek
  • Picknickplaats/ Tafels

Sport en recreatie

  • Buitenzwembad
  • Ligstoelen
  • Tuin
  • Ondiep gedeelte

Kamervoorzieningen

  • Airconditioning
  • Zithoek
  • Terras
  • Tuinmeubelen
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Strijkfaciliteiten
  • Wasmachine
  • Flat-screen TV
Hoofdvoorzieningen
  • Wi-Fi
  • Zwembad
  • Airconditioning
  • Geen dieren toegestaan

Hotelbeleid

Inchecken: van 16:00 tot 23:30
Uitchecken: tot 10:00
Licentienummer0/5628
Voer uw datums in
Voer uw datums in
Do 30 Jul
Vrij 31 Jul
Gasten
Hotels in Agia Napa aan het zoeken